Buzz marketing copywriter (praca zdalna) - Artefakt

Buzz marketing copywriter (praca zdalna)

Artefakt.pl – wiodąca agencja marketingu internetowego zatrudni osobę do współpracy przy zleceniach z zakresu marketingu szeptanego.

Opis stanowiska pracy:

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało wsparcie działu ePR w zakresie marketingu szeptanego. Poszukujemy osoby do stałej współpracy, chętnej do regularnego przygotowywania postów. Mile widziane doświadczenie w podobnej pracy.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m. in. za:

  • Przygotowywanie treści postów i opinii
  • Publikacja postów w Internecie
  • Raportowanie zadań

Oczekiwania:

  • Sprawność w pisaniu
  • Bardzo dobrze rozwinięta umiejętność wyszukiwania informacji w internecie
  • Stały dostęp do Internetu
  • Terminowość, rzetelność, samodzielność, kreatywność