POZYCJONOWANIE
– ZAUFAJ
PROFESJONALISTOM

Postaw na:

  • bezpieczne metody
  • wysokie, stabilne pozycje
  • proste zasady współpracy
  • elastyczne umowy
  • ludzi, którzy zawsze odbierają telefon

Wypełnij formularz. Przygotujemy dla Ciebie bezpłatną wycenę!

*pole wymagane

  • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.

Co otrzymasz wybierając ofertę Artefakt

Audyt serwisu

Przeprowadzamy techniczną analizę serwisu, zgodnie z aktualnymi wytycznymi najpopularniejszych wyszukiwarek internetowych.

Bezpłatna wycena

Dedykowany specjalista

O każdy serwis dba zespół doświadczonych ekspertów ds. pozycjonowania i content marketingu. Dedykowany specjalista zapewnia kontakt.

Bezpłatna wycena

Opracowanie treści

Dostarczamy wartościowe dla użytkowników i zoptymalizowane pod SEO treści uwzględniające pozycjonowane słowa kluczowe.

Bezpłatna wycena

Analiza i raporty

Regularnie weryfikujemy skuteczność przyjętej strategii, raportując efekty naszej pracy i zmieniając kurs obranej taktyki SEO.

Bezpłatna wycena

Wdrożenie poprawek

Wdrożenie zmian optymalizacyjnych wykonują webmasterzy z dużym doświadczeniem programistycznym.

Bezpłatna wycena

Konsulting

Oferujemy wsparcie merytoryczne na każdym etapie pozycjonowania serwisu internetowego, doradzając najlepsze działania SEO.

Bezpłatna wycena

Działamy od 2005 roku. Zatrudniamy ponad 100 specjalistów. Obsługujemy ponad 1000 firm. Nasze kompetencje w zakresie kampanii linków sponsorowanych potwierdza status Partnera Google, a profesjonalizm w zakresie pozycjonowania stron internetowych docenili redaktorzy Magazynu Internet, uznając Artefakt za jedną z najlepszych polskich firm SEO.

Magazyn Internet Maker zaliczył nas do najlepszych polskich firm SEO

Bardzo wysokie oceny klientów w badaniach Millward Brown

Magazyn Forbes docenił nasz dynamiczny wzrost przyznając Diament Forbesa

Pozycjonowanie stron


Pozycjonowanie stron internetowych, inaczej SEO (ang. Search Engine Optimization), jest zestawem działań mających na celu osiągnięcie przez stronę internetową jak najwyższej pozycji w organicznych wynikach wyszukiwarki Google na określone słowa kluczowe.

Korzyści z pozycjonowania


Wysokie miejsca w wynikach wyszukiwania przekładają się na większą liczbę odwiedzin. Im wyższa pozycja domeny w wyszukiwarce, tym więcej zanotuje ona wejść. To z kolei zapewnia także wzrost rozpoznawalności marki i zdobycie przewagi nad konkurencją. Strona, która często pojawia się w wynikach wyszukiwania, jest lepiej zapamiętywana przez potencjalnych klientów.

Jak wybierać firmę


Dobra agencja SEO posiada doświadczenie w pozycjonowaniu serwisu z danej branży, zdobyła certyfikat Google Analytics, współpracowała ze znanymi markami i posiada od nich referencje. Tworząc strategię liczy się z oczekiwaniami klienta, dobiera słowa kluczowe zgodne z profilem strony. Usługa realizowana jest przez indywidualnego specjalistę, który systematycznie przygotowuje raporty prezentujące efekty podejmowanych działań.