Wzrosty

Magazyn Internet Maker zaliczył nas do najlepszych polskich firm SEO

statystyki

Bardzo wysokie oceny klientów w badaniach Millward Brown

diament Forbesa

Magazyn Forbes docenił nasz dynamiczny wzrost przyznając Diament Forbesa

Działamy od 2005 roku. Zatrudniamy 74 specjalistów. Obsługujemy ponad 1000 firm. Nasze kompetencje w zakresie kampanii linków sponsorowanych potwierdza status Partnera Google, a profesjonalizm w zakresie pozycjonowania stron internetowych docenili redaktorzy Magazynu Internet, uznając Artefakt za jedną z najlepszych polskich firm SEO.

„Po raz kolejny agencja notuje świetne wyniki badań; jest numerem trzy pod względem client service; na wymiarach szczegółowych zwraca uwagę świetna ocena value for money i długofalowych rozwiązań.”

Raport specjalny – Agencje interaktywne
Media & Marketing Polska 2019
Kantar Millward Brown

„Potwierdzam, że ze zleconych prac Artefakt Sp. z o.o. wywiązywał się należycie, terminowo, zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami oraz dostarczonymi przez Zamawiającego wytycznymi.”

Monika Dyląg-Sajór
Dyrektor Departamentu Komunikacji Zewnętrznej
Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości

„Polecamy firmę Artefakt Sp. z o.o. jako sprawdzonego oraz profesjonalnego partnera do współpracy przy długoterminowych projektach.”

Piotr Lubowski
Dyrektor Departamentu Marketingu
GETIN Leasing SA

7 najważniejszych pytań, które warto zadać firmie SEOTAKNIE
1Czy agencja stosuje systemy wymiany linków (SWL) lub inne zabronione metody? 
2Czy agencja oferuje wyłącznie wyszukiwane frazy? 
3Czy proponuje krótki okres wypowiedzenia? 
4Czy zapewnia indywidualnego opiekuna – specjalistę SEO? 
5Czy klient otrzymuje wgląd w codzienne statystyki pozycji? 
6Czy agencja prowadzi kampanie AdWords, bannerowe, YouTube, Facebook? 
7Czy w agencji są zatrudnieni analitycy webowi i copywriterzy? 

Pozycjonowanie Bydgoszcz

Pozycjonowanie stron internetowych to jedno z najważniejszych narzędzi nowoczesnego marketingu. Jest również bardzo skuteczne – obecność na najwyższych pozycjach w wyszukiwarce prowadzi do zwiększenia ruchu na stronie i zwiększenia sprzedaży. Mimo, że jesteśmy agencją SEO/SEM z Wrocławia, wielu klientów z Bydgoszczy i innych dużych miast w Polsce, zaufało nam i powierzyło pozycjonowanie stron. Zajmujemy się SEO już od ponad 14 lat i mamy na koncie wiele sukcesów. Proces pozycjonowania zawsze zaczynamy od dogłębnego poznania oczekiwań i celów biznesowych klienta. Prowadzimy dogłębne analizy widoczności i pracujemy nad każdym aspektem, aby osiągnąć jak najlepsze pozycje.

SEO lokalne w Bydgoszczy

W ramach usługi pozycjonowania stron wykonujemy analizę branży klienta, dobieramy odpowiednie frazy do pozycjonowania, wykonujemy audyt strony i przygotowujemy zalecenia optymalizacyjne oraz budujemy odpowiedni profil linków. Realizujemy usługi pozycjonowania zarówno o zasięgu lokalnym np. na terenie Bydgoszczy, a także o zasięgu ogólnopolskim. W przypadku lokalnego SEO dbamy również o widoczność na Mapach Google.

Zaufaj profesjonalnej agencji SEO

Usługi SEO wykonywane przez naszych specjalistów charakteryzują się wysoką jakością i bezpieczeństwem. Nie narażamy domen naszych klientów na kary od Google. Zaufały nam już setki firm. Klientów z Bydgoszczy zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego. Jesteśmy też otwarci na spotkania w siedzibie klienta.