Powiadomienia i właściciele administracyjni w AdWords - Blog Artefakt

Udoskonalenia w koncie menedżera w AdWords

/ SEM
Google Adwords system reklamowy

Zarządzanie wieloma kontami AdWords stanowi wyzwanie. Im więcej kampanii, słów kluczowych, tym trudniej panować nad efektywnością i skutecznością reklam wyświetlanych w wynikach wyszukiwania. Google wprowadza ułatwienia: indywidualne powiadomienia oraz właścicieli administracyjnych.

Powiadomienia dla konta menedżera

Dzięki indywidualnym powiadomieniom przesyłanym przez Google dla kont menedżera można w jednym miejscu sprawdzić, co się dzieje z prowadzonymi kampaniami. Zapoznamy się z niepokojącymi alertami, dzięki którym podejmiemy działania naprawcze, a także wykorzystamy dostępne informacje do zwiększenia skuteczności linków sponsorowanych w wyszukiwarce. Powiadomienia są grupowane według określonych typów – to ułatwia ich przeglądanie.

 

Powiadomienia AdWords

 

 

Właściciele administracyjni

Administrative Owner (kiedyś znany jako MCC – My Client Center) to poziom uprawnień nadawany w AdWords, tylko zaufanym osobom, które zajmą się zarządzeniem panelem. Właściciele administracyjni mają możliwość edytowania uprawnień przyznanych kolejnym użytkownikom, mogą usuwać i dodawać kolejne osoby odpowiedzialne za poszczególne kampanie reklamowe. To do nich należy sprawdzanie, czy do panelu nie ma dostępu niepożądany użytkownik, który mógłby zaszkodzić przyjętej strategii marketingowej.

AdWords zmienia się wraz z potrzebami użytkowników. My bacznie obserwujemy wszystkie nowości i nie możemy doczekać się nowego wyglądu panelu administracyjnego!

Również na naszym blogu
Kampanie AdWords oraz aktywność w social media to działania, które skutecznie uzupełnią strategię...
Niedawno Facebook opublikował nowy regulamin. Warunki korzystania z serwisu określają prawa i...
Audytując strony internetowe, staramy się wyeliminować wszystkie niedociągnięcia i problemy...
Jak stworzyć nagłówek, który będzie konwertować? Sprawdź wyniki badań Buzzsumo oraz naszych 8...
Ubrania, wózki niemowlęce czy pieluszki to produkty, po które klienci zawsze będą sięgać, aby...