Marketing online – wsparcie na trudne czasy

Obecność w sieci - antidotum na kryzys

W sytuacji pandemii firmy, które przeniosły do Internetu reklamę, sprzedaż czy obsługę klienta, są bardziej odporne na skutki kryzysu. W wielu branżach szybka transformacja cyfrowa pomaga minimalizować straty. Dlatego przygotowaliśmy pakiet usług wspierających takie procesy w przedsiębiorstwach naszych klientów. Poniżej znajdziesz także nasze porady na te trudne czasy.

STRONA ZA 1 ZŁ

Usługa dla małych firm, które w krótkim czasie potrzebują prostej strony www dobrze zoptymalizowanej pod pozycjonowanie.
czytaj więcej

BŁYSKAWICZNY E-SKLEP

Pomożemy w ekspresowej instalacji Shoper.pl – wiodącej platformy e-commerce. Dzięki temu w ciągu kilku dni będziesz mógł sprzedawać we własnym sklepie online.

STRONA, KTÓRA ŁĄCZY Z KLIENTAMI

Teraz zamawiając nasze usługi otrzymasz możliwość bezpłatnego korzystania z Contact Leader – wiodącej aplikacji służącej do zestawiania połączeń telefonicznych z osobami odwiedzającymi stronę www.
czytaj więcej

KONSULTACJE ONLINE

Nie wiesz, jakie działania online będą optymalne w aktualnej sytuacji? Wybierz szybką analizę i błyskawiczne wnioski, bez długoterminowych umów.

WSPARCIE WEBMASTERA

Usługa dla firm, które nie dysponując własnym zespołem programistycznym, chcą wprowadzić zmiany na stronie wspierające sprzedaż w sieci.
czytaj więcej

SEO + REMARKETING

Pozycjonowanie z reklamą remarketingową istotnie zwiększa poziom konwersji ze strony internetowej. W pakiecie obniżona prowizja agencji.
czytaj więcej

SZKOLENIE SEO ONLINE

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat pozycjonowania? Zapisz się na najbliższe szkolenie online i zacznij wdrażać tajniki SEO dla swojego biznesu.
czytaj więcej

Darmowy audyt SEO online
Zastanawiasz się, czy Twoja strona jest zoptymalizowana pod wyszukiwarki?
Przeprowadź bezpłatny audyt SEO. Wynik w 3 minuty, za darmo na skrzynkę mailową.

Zobacz nasze porady na czas pandemii

Pobierz nasz poradnik COVID-19 a biznes
Zebraliśmy najlepsze porady dotyczące prowadzenia działalności w obliczu koronawirusa. Przedstawiliśmy, jakie działania marketingowe warto teraz podejmować, jak zadbać o efektywność pracowników na home office oraz w jaki sposób poszukiwać nowych pomysłów biznesowych.
czytaj więcej

poradnik koronawirus
WEBINAR: 5 kluczowych zasad przy poprawnej konfiguracji WordPressa dla SEO

Na webinarze poznasz przydatne wtyczki, które pomogą Ci uporać się z najczęstszymi problemami przy konfiguracji WordPressa pod SEO. Webinar podzielimy na 5 rozdziałów, w których omówimy najważniejsze elementy z punktu widzenia pozycjonowania.

WEBINAR: Jak zrobić sklep internetowy na WordPressie?

Podczas webinaru przeprowadzimy Cię przez proces instalacji, pokażemy jak prawidłowo ją skonfigurować oraz opowiemy o najlepszych praktykach związanych z tworzeniem kategorii produktów.